POZIV NA IZLET U MAĐARSKU (Pécs )

Dobar dan, drage kolegice i kolege!

Pozivam vas da se prijavite na izlet u Pečuh, 16. listopada 2021.

Na sjednici Izvršnog odbora naše udruge potvrdili smo organizaciju, zbog korone lane odgođenog, izleta u Pečuh, za što je načelno već sve dogovoreno.

Izlet, autobusom, sastojao bi se od obilaska nekoliko kulturno-povijesnih sadržaja, ručka, slobodnog vremena za obilazak i druženje te posjeta i degustacije vina u jednoj vinariji.

Kotizacija za naše članove bila bi, 50,00kn.

Prijedlog Plana izleta možete preuzeti ovdje.

Za sada nema nikakvih prepreka niti uvjeta za ulazak u Mađarsku, ali za povratak u Hrvatsku moramo imati Covid potvrdu, ili potvrdu da smo cijepljeni, ili preboljeli koronu, ili PCR test, ili brzi antigenski test koji vrijedi do 48 sati.

Daljnja organizacija izleta zahtjeva konačne dogovore te angažiranje osoba u Pečuhu pa molim da se prijavite što prije.

Svoje prijave pošaljite, blagajnici naše udruge, Sanji Popović na email: sanja.popovic@dgu.hr, (vidi plan izleta), što prije, a najkasnije do ponedjeljka 11. listopada 2021. do 10 sati.

Hvala!
Čuvajte sebe i druge, budite odgovorni!