Za zamjenika predsjednika IG PARLS skupine CLGE izabran je kolega Vladimir Krupa

Predsjednik Hrvatske komore ovlaštenih inženjera geodezije i  član naše Udruge kolega Vladimir Krupa  izabran za zamjenika predsjednika IG PARLS.

Na sjednici IG-PARLS skupine CLGE (Europskog vijeća geodeta) koja okuplja zemlje u kojima se geodetska profesija obavlja po načelu javnog imenovanja ili kao regulirana profesija (Austrija, Belgija, Bugarska, Hrvatska, Danska, Francuska, Njemačka, Luksemburg, Švicarska, Španjolska-promatrač, Slovenija-promatrač) predsjednik Hrvatske komore ovlaštenih inženjera geodezije izabran je za zamjenika predsjednika. Predsjednik IG-PARLS-a u narednom razdoblju biti će Clemens Kiepke iz Njemačke, a blagajnik Dieter Seitz iz Njemačke. 

Tekst je preuzet sa internet stranice Komore ovlaštenih inženjera geodezije. (www.hkoig.hr)

Čestitamo kolegi Vladimiru Krupi i želimo mu puno uspjeha u radu Europskog vijeća geodeta.