JESENSKI IZLET U TUZLU – 2. OBAVIJEST

Obavještavamo vas da je organiziran „jesenski“ izlet za članove naše udruge pa vas

POZIVAMO NA IZLET U TUZLU – 14. rujna 2019.

U prilogu dostavljamo Plan predstojećeg izleta u Tuzlu koje možete preuzeti ovdje.
Skraćenu brošuru o Tuzli možete preuzeti ovdje.

Također, molimo vas da se što prije prijavite za izlet jer o ukupnom broju sudionika ovisi sama organizacija, a konačno i cijena.

Bolje je, a i želimo da bude što više sudionika.

Prijave šaljite blagajnici, Andrei Marković na mail: andrea.markovic@dgu.hr, (mob: 098/698 784) što prije, te joj donesite i novce, sve najkasnije do ponedjeljka 09. rujna 2019.

Molimo vas da ovu obavijest proslijedite svim kolegicama i kolegama, s kojima ste u kontaktu, a nisu na ovoj mail listi jer nemamo njihove mail adrese.

Obzirom da je prijavljeno već preko 30 sudionika, rezervirali smo veliki autobus pa se mogu prijaviti i nečlanovi udruge uz uvjet da uplate punu cijenu izleta – 250,00kn.

Predsjednik udruge geodeta OBŽ