JESENSKI IZLET U TUZLU – 1. OBAVIJEST

Pokrenuli smo organizaciju jesenskog izleta za članove naše udruge, a i ostale bliske nam osobe.

Izlet se planira u subotu, 14. rujna 2019., u Tuzlu (BiH).

Još nemamo složen cijeli plan i program, ali zna se da ćemo obići solanu, kulturne i ostale zanimljivost te imati vremena za kupanje na tri slana jezera „Panonika“ čija voda ima ljekovita svojstva, a salinitet vode veći je nego u Jadranskom moru.

Tko ne bude zainteresiran za kupanje, može naći dovoljno zanimljivosti u centru grada.

Jezera se nalaze u samom centru grada (nekoliko stotina metara od glavnog trga).

Krenuli bi između 6 i 7 sati, a povratak bi bio oko 23 sata.

U paketu će biti ručak, a vjerojatno i lagana večera (ako ju uspijemo uklopiti u planirani budžet – ukupno oko 250 kn).

Kotizacija za članove naše udruge bit će 100,00 kn, a za ostale stvarna cijena – oko 250 kn.

Kako bi mogli na vrijeme rezervirati autobus potrebnog kapaciteta (mali ili veliki), molimo da nam što prije javite tko bi bio zainteresiran za izlet.

Zainteresiranost za izlet prijavite blagajnici udruge, Andrei Marković na mail: andrea.markovic@dgu.hr, (mob: 098/698 784) što prije.

U prilogu je skraćena brošura Tuzle, a preko donjeg linka možete vidjeti cijelu Brošuru turističkih potencijala Tuzlanskog kantona:

Predsjednik udruge geodeta OBŽ