XIX. DANI GEODETA (susreti)

Obavještavamo vas da se ove godine organiziraju XIX DANI GEODETA (susreti) koji će se održati od 09./10. do 12. svibnja 2019. u Hotelu Medena kod Trogira.

U sklopu susreta bit će organizirana sportska natjecanja kao i stručna predavanja koja će biti uvrštena u Program stručnog usavršavanja Hrvatske komore ovlaštenih inženjera geodezije pa će oni kojima je to potrebno moći osigurati i potrebne bodove.

Cijena polupansionske usluge sa svečanom večerom kao i kotizacija za predavanja bit će vrlo prihvatljiva (sindikalna).

Izvršnom odboru Udruge geodeta osječko-baranjske županije Predložit će se da naša udruga organizira plaćeni prijevoz ili da sufinancira troškove osobnog prijevoza.

Stoga vas pozivamo da se na vrijeme organizirate i rezervirate si taj vikend za kolegijalno-prijateljsko-stručno druženje.

Detaljnije informacije o cijeni, programu i prijavi dobit ćete uskoro.