ODRŽANO JE STRUČNO PREDAVANJE – 22.11.2018.

Udruga geodeta Osječko-baranjske županije uspješno je organizirala stručno predavanje u okviru programa stručnog usavršavanja odobrenog od Hrvatske komore ovlaštenih inženjera geodezije s temom: PRIMJENA GIS-a I LOKALNIH KARTOGRAFSKIH PROJEKCIJA U GEODETSKOJ PRAKSI
Predavanje je održano 22. studenog 2018. u Osijeku, Trg Lava Mirskog 1 (gradska četvrt Gornji grad).
Zahvaljujemo se predavačima kolegama Vedranu Stojnoviću, dipl. ing. geod. i Ivanu Sambunjaku dipl. ing. geod. na zanimljivom i poučnom predavanju, svim sudionicima diskusije i svim kolegicama i kolegama koji su prisustvovali predavanju.
Predavanje kolega Vedrana Stojnovića i Ivana Sambunjaka možete preuzeti ovdje (ZIP, 2Mb)
Vidimo se na slijedećem stručnom predavanju predviđenom za ožujak 2019. godine.