ODRŽANO JE STRUČNO PREDAVANJE 30. STUDENOG 2017.

Udruga geodeta Osječko-baranjske županije uspješno je organizirala stručno predavanje u okviru programa stručnog usavršavanja odobrenog od Hrvatske komore ovlaštenih inženjera geodezije s temom: KATASTARSKE IZMJERE – ISKUSTVO U ORGANIZACIJI, KONTROLI I IZLAGANJU PODATAKA. Predavanje je održano 30. studenoga 2017. u Osijeku, Trg Lava Mirskog 1 (gradska četvrt Gornji grad). Zahvaljujemo se predavačima g. Mirku Walteru, dipl. ing. geod., g. Tomislavu Mađariću, dipl. ing. geod., g. Goranu Sokoloviću, dipl. ing. geod., moderatoru g. Iliji Romiću, dipl.ing. geod., sudioniku u diskusiji g. Šimi Sudariću, dipl. ing.geod. i svim kolegicama i kolegama koji su prisustvovali navedenom predavanju.

 

Predavanje kolege Waltera možete preuzeti u pdf formatu ovdje (297kb, pdf).

Predavanje kolege Mađarića možete preuzeti u pdf formatu ovdje (22Mb, pdf).

Predavanje kolege Sokolovića možete preuzeti u pdf formatu ovdje (2.2Mb, pdf).

U nastavku vam donosimo nekoliko fotografija sa predavanja.

Do slijedećeg stučnog predavanja srdačno vas pozdravljamo.