IZBORNA SKUPŠTINA UDRUGE – OTKAZANO

Dobar dan, drage kolegice i kolege!

Obavještavam vas da je Izborna skupština naše Udruge geodeta Osječko-baranjske županije planirana za petak, 26. studenog 2021. godine odgođena do daljnjega.

Odluka o tome donesena ja na zadnjoj, 20. sjednici Izvršnog odbora naše udruge koja je održana u utorak, 16. studenog 2021.

Ova odluka donesena je zbog trenutne epidemiološke situacije uzrokovane bolešću Covid-19 i posljednje odluke Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske o javnim okupljanjima, od 05. studenog 2021.

Sačekat ćemo povoljniju epidemiološku situaciju, a ako loše epidemiološko stanje bude trajalo predugo, opcija će biti i održavanje skupštine elektroničkim putem, kako smo održali i zadnju skupštinu 28. siječnja 2021.

Na istoj sjednici izvršnog odbora donesena je i odluka o uplati donacije naše udruge potresom pogođenom području na Baniji, Udruzi osoba s invaliditetom Sisačko-moslavačke županije, u iznosu od 25.000,00 kn, obzirom da u međuvremenu nitko nije predložio bolji prijedlog.

O ponovnom sazivanju odgođene skupštine bit ćete pravovremeno obaviješteni.

I dalje čuvajte sebe i druge, budite odgovorni, cijepite se!

Hvala!

Predsjednik Udruge geodeta OBŽ